İade ve Geri Ödeme Sözleşmesi

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer alan maddeye göre orjinal ambalajı hasar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

Bunlardan farklı olarak kargoyla teslimatı yapılan ürünlerin geri iadesi Kargo ile alınan ürünün size ulaştığı günden sonra ki ilk 14(gün) gün içerisinde geri iade talebinizi ve ürünle ilgili şikayetinizi iletisim[at]kasagame[.]com adresine mail adresinizden iletmeniz ve bunun yanında aynı 14 gün içerisinde kargoyu gönderen firmaya geri göndermenizi diliyoruz. 14 günlük zaman dilimini aşan kullanıcılar maalesef iade işlemi sağlayamamaktadır. İade edilecek olan ürün eksiksiz ve sizlere ulaşan orjinal belge ve faturaları ile paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve ambalajı açılmamış haliyle, sipariş numarası ve Firmamızın doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen iadesi kabul edilmemektedir. ürünleri satın alırken ürün açıklamalarını iyic okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır. Orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

İadesi sağlanacak olan ürünün, bütün içerikleri eksiksiz olarak bulunması gerekiyor.

Özel Koşullar

ürününüzü teslim aldığınızda, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürününüzü kontrol etmelisiniz. Yırtılmış, hasar almış, yıpranmış, ezilmiş vb. kutularda bunu kesinlikle yapmanız gerekmektedir.İlan pazar alanındaki tüm ürünlerde ilan ekleyen satıcıların belirttiği özellikler beyan alınır. İade kapsamı ilan pazarında yazılı bulunan sözleşmelerdeki durumlarda geçerlidir.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin "Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı" sadece söz konusu geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki ilk 14 gün içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. İlk 14 günü aşan sürelerde geri iade kabul edilmemektedir.

Satın alınacak olan ürünlerin açıklamalarını iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Kullanıcı satın aldığı ürünün kullanımı ile ilgili teknik bilgiye sahip olmalıdır. hatalı alışveriş, bilgisiz alışveriş gibi kullanıcı taraflı hatalarda iade işlemi sağlanmamaktadır.

İade Kapsamı Dışındaki ürünler

Anneler günü, yılbaşı, oyun lansmanı, sevgililer günü, kampanyalar ve promosyonlar ile dağıtılan ürünler, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma teklikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.