Sıkça Sorulan Sorular

Satın Alma

Oyunmeydan'a kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra BAKİYE YüKLE kısmından birçok ödeme kanalı ile anında bakiye yükleyebilirsiniz.
Bakiyenizi nakit olarak çekemezsiniz, bu bakiyeyi sitemizde verilen hizmet ve satılan ürünler karsılığında kullanabilirsiniz.
İade & İptal işlemleri için ise iletisim[at]oyunmeydan[.]com adresine mail atmanız gerekmekte.
Oyunmeydan kolay, güvenli ve hızlı alışveriş için bir çok ödeme kanalını destekler.Bunlardan bazıları;
 • 12+ üzeri banka için "Banka Havalesi"

 • Mobil ödeme

 • Kredi Kartı

 • Papara

 • Cashu

 • Skrill

 • Ininal Cüzdan Kart

 • Bitcoin, Etherium vb. coin ödeme sistemleri (Yakında)

 • Anlaşmalı ödeme kuruluşlarının tamamı ile sistemimiz otomasyonla çalışır , çoğu ödeme kanalında bakiyeniz ANINDA, Banka havalesi ile maks. 15 Dakika içerisinde hesabınıza aktarılır.

İlanı satın aldıktan hemen sonra, ilan sahibine sms gider.Belirtilen teslimat süresince teslimat gerçekleşmezse ilan sahibi aranır bilgi alınır, kontroller sağlandıktan sonra iade islemi veya teslimat islemi anında yapılır.
Satın aldığınız epin otomatik anında teslim edilir.Hesabım sayfasından Siparişlerim kısmına girerek kodunuzu alabilirsiniz.
Satın aldığınız epin ile ilgili bir problem yaşamanız durumunda iletisim[at]oyunmeydan[.]com mail adresinden iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz.
Satın aldığınız epin otomatik anında teslim edilir.Hesabım sayfasından Siparişlerim kısmına girerek kodunuzu alabilirsiniz.
Teslimat bilgileriniz bize ulaştıktan sonra ortalama 30 dakika içerisinde satın aldığınız ürünün teslimatı gerçekleşir, gecikmesi durumunda Canlı Destek üzerinden veya Hesabım kısmından Destek sistemine girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlan Satma

Hesabım kısmında giriş yaptıktan sonra, İlanlarım kısmından İlan Ekleyebilirsiniz
İlan eklendikten sonra, ilanınız "İlan Pazar"'ında listelenir.
Bu süre zarfında ilanınızı satın almak isteyen üyelerimiz size mesaj atabilir, site üzerinden iletişime geçebilirler.
İlanınızı daha hızlı satmak için "Popüler İlanlar" kısmında görünmesi gerekir.
Bunun için; daha önceki başarılı satışlarınızın oranı, ilanınızın incelenme ve bu ilan üzerinden size gönderilen mesaj sayısı, profilinizdeki olumlu puanlar etkilidir.Yönetim tarafından sağlanan direkt bir ayrıcalık yoktur.
İlanınız satıldıktan sonra sms ile bilgilendirilirsiniz, İlanlarım kısmından alıcının girdiği ürün ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.
İlanı alan üyemize sms ile bilgi verilir ve teslim aldığına dair onay istenir.
30 dakika içerisinde alıcı üye onay vermezse ilanı teslim ederken girdiğiniz kanıtlara göre yönetim ilanı onaylar ve tutar hesabınıza aktarılır.
Anlaşmazlık durumunda teslim ederken kanıt resmi ve video kaydetmeniz gerekir, kanıt olmadan teslimatı yapmanız ve problem yaşanması durumunda oluşacak iade islemlerinde OyunMeydan sorumlu değildir.
Kazancınız için olağan dışı durumlar dışında (doğal afet,savaş,resmi tatiller,seferberlik vb.) 7/24 hesabım kısmından banka hesabınıza çekebilirsiniz.
Para çekme talebi oluşturduktan sonra ortalama 30 dakika içerisinde tutar hesabınıza aktarılır.
Para çekme talepleri sadece sizin adınıza olan banka hesabına aktarılır ve sitemizdeki kayıtlı bilgilerin doğruluğu gereklidir.Sahte hesap, çoğul hesap vb. durumunda bakiyeyi kayıt olurken belirttiğiniz şahıs dışında farklı bir banka hesabına aktaramazsınız.Bu durumda yasanabilecek problemlerden OyunMeydan sorumlu değildir. Daha hızlı finansal işlemler için Elektronik para kuruluşları (Papara,E-Cüzdan sistemleri vb.) aracılığı ile ödemeniz gönderilebilir bu durumda OyunMeydan sizden anlaşmalı kuruluştan bir hesap açılmasını talep edebilir.
Sattığınız ilan'ı teslim etmenize rağmen, alıcı onaylamıyor ve bakiyeyi alamıyorsanız, teslim ederken elde ettiğiniz kanıtları canlı destek veya destek sistemi üzerinden bize bildirebilirsiniz.Bu durumda ilan onaylanır ve tutar kazanc bakiyenize aktarılır.

Bayilik ve Ortaklık

Size ait Mağazanız, Oyununuz veya Satış Kanalınız var ise OyunMeydan Ortaklık Programına Katılabilirsiniz.Ortaklık Programı Nasıl Kazandırır? 1. Ortaklık Programı Detaylı Bilgi için Tıklayın.
 2. Aktif Müşteri Hizmetleri Desteği ile Kullanıcılarınıza Güven Veririz.
 3. Mağaza ve ürünlerinizin tanıtımı ile bilinirliğiniz ve kullanıcı yelpazeniz artar
 4. Hızlı Finansal çözümler
 5. Geliştirici Desteği API & Yazılım Desteği
 6. Kullanıcılara geniş ödeme olanakları